Новини


 

Рада прийняла закон про створення ринку електроенергії..

Як повідомляє БізнесЦензор, за ухвалення відповідного законопроекту №4493 з поправками в повторному другому читанні проголосували 277 народних депутатів.

Читати далі

Закон про створення ринку електроенергії відправлений парламентом на повторне друге читання.

За ухвалення законопроекту проголосували 211 депутатів при необхідному мінімумі в 226 голосів.

Читати далі

В Україні знизять ціну на електроенергію

Нацкомісія з регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), знизила прогнозовану оптово-ринкову ціну електроенергії на 2017 рік на 15,2%, до 1285 грн за 1 МВт/год. Відповідне рішення було одноголосно прийнято на черговому засіданні НКРЕКП, повідомляє УНІАН.

Читати далі

З січня 2017 року виробники зможуть щомісячно підвищувати ціни на електрику

З 1 січня 2017 року ліцензіати з постачання електричної енергії за регульованим тарифом зможуть підвищувати тарифи на електроенергію щомісяця, але не більш ніж на 3%. Про це йдеться в Порядку ринкового формування роздрібних тарифів на електричну енергію, що відпускається споживачам.

Читати далі

Стимулююче тарифоутворення в Україні

Енергопостачальні компанії, які планують здійснити перехід на стимулюючий тарифоутворення в сфері передачі та постачання електричної енергії з 01.07.16 р, мають можливість надати матеріали на встановлення тарифів на передачу і постачання електроенергії із застосуванням стимулюючого регулювання.

Читати далі

2018 © All rights reserved